Duyurular

Güncel duyuru bulunmamaktadır.

Hakkımızda

Dünyada ve ülkemizde konut, bina, site, alışveriş merkezleri yatırımlarının finansmanında; arsa-konut-ticaret ve hizmet binalarının alım-satımına konu olan emlak sektörü pazarında hızlı gelişmeler yaşanmaktadır. Bu gelişmeler nedeniyle, emlak ve emlak yönetimi sektöründe, iyi eğitilmiş, pazarlama, yönetim, gayrimenkul değerleme uzmanlarına gereksinim artmaktadır.

Emlak ve Emlak Yönetimi Önlisans Programında mezuniyet koşullarını yerine getiren öğrenciler, “Emlak ve Emlak Yönetimi Önlisans Programı Diploması” alırlar.

Mezun öğrencilerimiz kazandıkları yeterlilikler doğrultusunda emlak ofisi açabilecekleri gibi, Arsa Ofisi, Tarım Reformu Genel Müdürlüğü, Milli Emlak Müdürlüğü, Tapu ve Kadastro Müdürlüğü, Belediyelerin Emlak Müdürlüğü ile benzeri kamu kurum ve kuruluşlarında, özel şirketlerde, organize emlak şirketlerinde, büyük binaların ve iş merkezlerinin yönetimlerinde çalışabilmektedirler.

Dikey Geçiş Yapılabilecek Lisans Programları: Gayrimenkul ve Varlık Yönetimi, İşletme, İşletme Bilgi Sistemi, İşletme Enformatiği, İşletme-Ekonomi, Tapu Kadastro.