Meslek Yüksekokulu

Duyurular


Hoşgeldiniz ...

Değerli Arkadaşlar,
 
İzmir Ekonomi Üniversitesi Meslek Yüksekokulu olarak, gerek akademik gerekse sektörel bilgi ve donanıma sahip tecrübeli öğretim üyesi ve öğretim görevlisi kadromuz, güçlü eğitim programlarımız ve en iyi eğitimi vermeye odaklanmış altyapımızla sizlere mesleki eğitiminizde gereken donanımı kazandırmaya hazırız.
 
80.000’den fazla üyesi bulunan ve Türkiye’nin en köklü ticaret odalarından biri olan İzmir Ticaret Odası Sağlık ve Eğitim Vakfı tarafından kurulmuş bir vakıf üniversitesi olmanın avantajıyla sizlere en ideal yerlerde staj imkânı sağlayabilmekten ve eğitim sonrası kariyerinize önemli katkılarda bulunabilecek olmaktan da son derece mutluyuz. 
 
İzmir Ekonomi Üniversitesi Meslek Yüksekokulu’nda Dünya standartları itibariyle en güncel akademik ve mesleki eğitim almanın yanısıra iş ve ekonomi dünyasıyla alakalı son derece etkin ve güçlü bir sosyal ağın da bir parçası olacaksınız.
  
İEU Meslek Yüksekokulumuzun tüm akademik ve idari kadrosu olarak kariyer planlamanızın her aşamasında sizlerle birlikte yürümeye hazırız.

MYO TANITIM SUNUMU İÇİN TIKLAYINIZ

HABERLER