Bizi takip edin
|
EN

Meslek Yüksekokulu

Meslek Yüksekokulu'na Hoş Geldiniz

 

 

Değerli Arkadaşlar, 

Dünyada mesleki eğitimin önemi her geçen gün artarken, sürekli değişen ve gelişen teknolojik ilerlemeler çerçevesinde güncellenen yetkinlikleri sizlere kazandırmak ise üniversitelerin en temel görevleri arasında yer alıyor. Biz İzmir Ekonomi Üniversitesi Meslek Yüksekokulu’nda, geniş iş olanaklarına sahip bölümlerimizde, en güncel teknolojileri kullanan ve uygulamaları içeren öğretim programlarımızla, alanına yön verebilecek mesleki beceri ve yetkinliklere sahip meslektaşlarımızı yetiştiriyoruz.

Tamamı alanında uzman, sektör tecrübesine sahip öğretim kadromuzla nitelikli derslerde kazanacağınız mesleki donanım haricinde girişimcilik, sosyal sorumluluk, takım çalışması, sorumluluk alma, sanatsal bakış açısı gibi günümüzde fark yaratan beceriler de İzmir Ekonomi Üniversitesi Meslek Yüksekokulu’nda hayatınızın bir parçası haline gelecek.

Günümüzde birçok meslek, teorik bilgilerin yanısıra saha deneyimi ve uygulama bilgisi de gerektiriyor. Biz öğrencilerimize teori ve pratiği bir arada sunarak, karşılaştıkları sorunlara çözüm üretme becerileri kazandırmayı amaçlıyoruz. Aynı zamanda düzenlediğimiz etkinlik ve eğitimlerde öğrencilerimizi sektörle bir araya getirerek hem iş dünyasını tanımalarını hem de iş dünyasının öğrencilerimizi keşfetmelerini sağlıyoruz. Bunun sonucunda pek çok öğrencimizin henüz üniversite hayatını tamamlamadan iş dünyasına hızlı bir şekilde entegre olduğunu görmek bizi gururlandırıyor. Sizler de Üniversitemizin ana kampüsünde, tüm imkanlarından yararlanarak alacağınız nitelikli eğitim sayesinde ülkemizde ya da dünyanın farklı ülkelerinde kariyer fırsatlarına kolayca ulaşabilir, geleceğinizi şekillendirebilirsiniz.

Öğr. Gör. Emre KÜHEYLAN

İzmir Ekonomi Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Müdürü

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medya